Samen

naar beter

Generic filters

Marie. Overleven met de dood

Peter Verlinden

Haar echtgenoot Peter Verlinden heeft als vrt-journalist stukken van dit drama op het terrein zelf meegemaakt. Hij vult het levensverhaal van Marie aan met zijn eigen ervaringen, met getuigenissen van andere ooggetuigen en met de resultaten van het belangrijkste justitiële en wetenschappelijke onderzoek tot nu toe naar deze ‘vergeten genocide’.

Algemene informatie

  • Prijs: 250 euro
  • Duur: 1 à 2 uur (afhankelijk van de wensen van de organisatie). Met tijd voor dialoog en discussie.

Praktisch

  • Peter kan deze lezing in principe alle werkdagen verzorgen, uitzonderlijk ook op zaterdag (op aanvraag).
  • Als organisator zorgt je voor een beamer en een projectiescherm.
  • Zorg ook evt. voor een geluidsinstallatie en een microfoon, afhankelijk van de grootte van de zaal en het aantal aanwezigen.

Deze lezing aanvragen?

Lees eerst onze voorwaarden door en over hoe we werken.

Bel 014 95 35 43 of mail Viviane.

Bij haar kom je te weten hoe je de begeleider kan contacteren. Dan kan je daarmee rechtstreeks een datum en een plaats afspreken.

Afspraak geregeld?

Vraag deze lezing aan

Dit kan ook interessant zijn:

Nadia Nsayi: Dochter van de dekolonisatie

Politicologe Nadia Nsayi houdt zestig jaar na de onafhankelijkheid van Congo een pleidooi voor dekolonisatie.

Misverstanden rond de zorg om het levenseinde

Er is heel wat wetgeving rond het levenseinde, maar toch blijven een aantal misverstanden nog altijd bestaan.

Scroll to Top