Samen
naar beter

Een handig busboekje om van Meerhout of Zittaart naar Mol en terug te geraken: daar pakten we met Alleman Mobiel mee uit.
Een handig busboekje om van Meerhout of Zittaart naar Mol en terug te geraken: daar pakten we met Alleman Mobiel mee uit.
Mol is een stad waar je voor heel wat dingen op aangewezen bent: de markt, het ziekenhuis, het winkelcentrum … Maar zonder auto is het vaak een hele klus om er vanuit Meerhout of Zittaart te geraken. Dat moet met dit boekje vlotter kunnen.
Je vindt in dit boekje alle ritten netjes onderverdeeld in vier rubrieken: op schooldagen, in schoolvakanties, op zaterdagen en op zon- en feestdagen.
Vanuit Meerhout
Met lijn 20 kan je rechtstreeks reizen tussen Meerhout en Mol.
Je kan ook de lijn 299 met een omweggetje via Geel combineren met lijn 84. Dat alternatief werkten we duidelijk uit.
Vanuit Zittaart
Met lijn 302 kan je in combinatie met lijn 84 in Mol geraken. Je maakt zo ook een omweggetje via Geel.
De brochure
Gratis te verkrijgen
Je vindt ons busboekje in het gemeentehuis van Meerhout, de bib, het OCMW, de Watermolen, de Delhaize en de Kattenpers.
Waarom?
Tijd verliezen in een file, daar denk je vaak aan als je het woord ‘mobiliteit’ hoort. Vormingplus Kempen wil zich focussen op een andere invalshoek die vaak onderbelicht blijft: mobiliteit als basisrecht.